• Обновено
JUSTSL 2017 Лето нови Девојки мода чевли за танц деца не се лизга принцеза сандали, Rhinestones цврсти чевли за деца size21-25
zoom_in

JUSTSL 2017 Лето нови Девојки мода чевли за танц деца не се лизга принцеза сандали, Rhinestones цврсти чевли за деца

DEN 225.12

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Чевли Големина:
5.5, 6, 7, 8, 9
Бренд Име:
JUSTSL
Outsole Материјал:
Крава На Мускулите
Пол:
Девојки
Горниот Материјал:
Платно
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Затворање Тип:
Кука & Јамка
Кожа Стил:
Мека Кожа
Пета Форма:
Hoof Потпетици
Сандала Тип:
Глуждот-Заврши
Декорација:
Кристал
Пета Тип:
Станот со
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Сандали
Возраст Опсег:
3T,4T,10T,8T,6T,7T,9T,5T,12T,2М
НЕМА.:
Z-01

Слични производи во категоријата..