• Обновено
3906-2RS Имајќи 30*47*13 мм ( 1 парче ) 3905 2RS Двоен Ред Запечатени 3906 РС Аголна Контакт Топката Лежишта
zoom_in

3906-2RS Имајќи 30*47*13 мм ( 1 парче ) 3905 2RS Двоен Ред Запечатени 3906 РС Аголна Контакт Топката Лежишта

DEN 268.08

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Бренд Име:
FUSHI
Капацитет На Моторот:
30*47*13mm
Број На Модел На:
3906-2RS
Површина Грубост:
Ра 0.05
Материјал:
52100 Хром Челик
Премази:
G
Структура:
Двоен Ред На Аголна

Слични производи во категоријата..