• Обновено
Gcr15 608 2RS/2RZ Висока Прецизност Минијатурни Лежишта Длабоко Ритам Топката Лежишта ABEC-1,P0 8*22*7mm (10PCS)
zoom_in

Gcr15 608 2RS/2RZ Висока Прецизност Минијатурни Лежишта Длабоко Ритам Топката Лежишта ABEC-1,P0 8*22*7mm (10PCS)

DEN 136.56

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Број На Модел На:
608 2rs
Материјал:
Челик
Бренд Име:
FLB
Структура:
Имајќи

Слични производи во категоријата..