• Обновено
Црвени Зрнца Керамика Нараквици Црна Ткаат Јаже Линк Синџири За Жени Мажи Рачно Изработени Накит Прилагодливи Wristbands Алки Бохемски
zoom_in

Црвени Зрнца Керамика Нараквици Црна Ткаат Јаже Линк Синџири За Жени Мажи Рачно Изработени Накит Прилагодливи Wristbands

DEN 32.64

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Затворач Тип:
Двоен-безбедност-clasps
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Пол:
Жените
Бренд Име:
wj.јао
Број На Модел На:
1329
Синџир Тип:
Линк Синџир
Компатибилност:
ios
Обликотшема:
Круг
Метали Тип:
Цинк Легура
Поставување Тип:
Тензија Планината
Стил:
Гроздобер
Материјал:
Керамички
Функција:
Декорација
боја:
Црна, Црвена боја
Пол:
Жени Мажи, Момчиња, Девојки Унисекс Љубители Дами
Повод:
Годишнината Ангажман Божиќ Подарок Партија Свадба
Материјал:
Цинк Легура Керамички
is_customized:
Yes
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Предмет Тип:
Нараквици

Слични производи во категоријата..