• Обновено
10pcs/многу DIY Модна Мешани шарени Круг 12MM Snap Копчиња Со Цинк Легура Дното за Прилепува Нараквици одговара Прилепува Накит 7985
zoom_in

10pcs/многу DIY Модна Мешани шарени Круг 12MM Snap Копчиња Со Цинк Легура Дното за Прилепува Нараквици одговара Прилепува

DEN 43.20

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
бум живот
Број На Модел На:
132
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Материјал:
Смола
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Поставување Тип:
Никој
Функција:
Порака Потсетник
Затворач Тип:
Hummer
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
No
Големина:
12mm

Слични производи во категоријата..