• Обновено
Круг виножито бои нараквици за жените, отворајќи мал кубни циркон прилагодливи синџир Ресни накит за жените 1593
zoom_in

Круг виножито бои нараквици за жените, отворајќи мал кубни циркон прилагодливи синџир Ресни накит за жените 1593

DEN 888.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Поставување Тип:
Отворајќи Поставување
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Бренд Име:
COLARMIX
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
cz1581
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
Кубен Циркони

Слични производи во категоријата..