• Обновено
1pc Природни Кралскиот Камен Хривнија Леопард Мода Главата Изјава Хривнија Шарм Камен Нараквици Мажите Накит
zoom_in

1pc Природни Кралскиот Камен Хривнија Леопард Мода Главата Изјава Хривнија Шарм Камен Нараквици Мажите Накит

DEN 83.76

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Поставување Тип:
Отворајќи Поставување
Број На Модел На:
A-0249
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
dankaishi
Обликотшема:
Геометриски
Пол:
Мажи
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Функција:
Фитнес Тракер
Материјал:
Кубен Циркони
Функција:
модерен
Тип На Објект:
Камен Нараквици
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
A-0249

Слични производи во категоријата..