• Обновено
Природни Камења Сребро&Злато Слон Шарм Нараквици Трендовски рачно изработени машка Мода Нараквици & Алки Накит Додатоци за Мажи
zoom_in

Природни Камења Сребро&Злато Слон Шарм Нараквици Трендовски рачно изработени машка Мода Нараквици & Алки Накит Додатоци

DEN 114.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
dankaishi
Број На Модел На:
A-0121
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Материјал:
Камен
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Поставување Тип:
Никој
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Животните
Пол:
Мажи
Функција:
Шарм
Должина:
19.5cm-20cm
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
A-0121
Мушка големина:
6mm

Слични производи во категоријата..