• Обновено
50sets/многу 20*15mm Стакло свет со накит наоди стакло шишенцето pendant стаклено шише купола покрие ѓердан diy приврзоци накит
zoom_in

50sets/многу 20*15mm Стакло свет со накит наоди стакло шишенцето pendant стаклено шише купола покрие ѓердан diy приврзоци

DEN 1008.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Бренд Име:
SexeMara
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
Стакло
Број На Модел На:
20*15mm, сферични, топката
Шарм Тип:
сферични, топката

Слични производи во категоријата..