• Обновено
20pcs/многу Топла продажба Сребрена Ѕвезда Лебдат Шарм Живеење Стакло Меморија Lockets DIY Накит Шарм
zoom_in

20pcs/многу Топла продажба Сребрена Ѕвезда Лебдат Шарм Живеење Стакло Меморија Lockets DIY Накит Шарм

DEN 110.40

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Метална боја:
сребро позлатен
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
ОБВИВКА НАКИТ
Број На Модел На:
FC066
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Шарм Тип:
Сонцето, Месечината & Ѕвезди
Тип:
лебдечки шарм
боја:
како слик
Материјал:
Легура
Големина:
about 7-9mm

Слични производи во категоријата..