• Обновено
20pcs/многу Нови Пристигне симпатична Свиња Лебди Шарм Живеење Стакло Меморија Lockets DIY Накит Шарм
zoom_in

20pcs/многу Нови Пристигне симпатична Свиња Лебди Шарм Живеење Стакло Меморија Lockets DIY Накит Шарм

DEN 115.20

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Метална боја:
сребро позлатен
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
ОБВИВКА НАКИТ
Шарм Тип:
Азбуката, Датуми & Бројки
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
FC062
Материјал:
Метал
Тип:
лебдечки шарм
боја:
како слик
Материјал:
Легура
Големина:
about 7-9mm

Слични производи во категоријата..