• Обновено
22mm Stainsless Челик Шупливи Срцето Летачки Чинии Прозорец Плочи За Срце од Стакло Живеење меморија Locket
zoom_in

22mm Stainsless Челик Шупливи Срцето Летачки Чинии Прозорец Плочи За Срце од Стакло Живеење меморија Locket

DEN 154.08

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Бренд Име:
shuyani
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Шарм Тип:
Срцата
клучен збор:
locket плочи
боја:
како Слика
Квалитет:
AAAA+
Големина на:
22mm
MOQ:
10pcs
Пакет:
opp
is_customized:
Yes
Корисни:
Плочи за лебдечки locket
Место на Потекло:
Жеџијанг,Кина
Зошто евтини:
Фабрика цена ,ние го направи тоа ,го продаде

Слични производи во категоријата..