• Обновено
40pcs 15*18mm Прекрасна Мини Срца Ангелски Крилја Шарм Приврзоци Антички SilverZinc Легура Трендовски Приврзоци Одговара Накит Одлуки D1085
zoom_in

40pcs 15*18mm Прекрасна Мини Срца Ангелски Крилја Шарм Приврзоци Антички SilverZinc Легура Трендовски Приврзоци Одговара

DEN 126.72

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
D1085
Бренд Име:
СЛАТКА БЕЛ
Материјал:
Метал
Шарм Тип:
шарм
боја:
Антички Сребрен Антички бронза Злато црна
Количина :
40 компјутери/многу
Големина:
15*18mm
Една тежина:
2g
Место на Потекло:
жеџијанг во Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Материјал:
Цинк Легура

Слични производи во категоријата..