• Обновено
топла продажба 10Pcs snap шарм Приврзоци одговара 18mm 20mm snap копчиња висок квалитет Фитинзи DIY ѓердани нараквици PJ1005
zoom_in

топла продажба 10Pcs snap шарм Приврзоци одговара 18mm 20mm snap копчиња висок квалитет Фитинзи DIY ѓердани нараквици

DEN 108.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
pj0005
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
Шарм Тип:
snap копчиња
Метали Тип:
Легура

Слични производи во категоријата..