• Обновено
Симпатична Бебе Chiffon Цвеќиња Bloomer Млади Девојки Памук Шорцеви со Лента Лак Новороденче Пелена Опфаќа Качување долна облека 24pcs/многу
zoom_in

Симпатична Бебе Chiffon Цвеќиња Bloomer Млади Девојки Памук Шорцеви со Лента Лак Новороденче Пелена Опфаќа Качување

DEN 2832.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Бебе Возраст:
0-3 месеци 4-6 месеци, 7-9 месеци, 10-12 месеци, 13-18 месеци, 19 до 24 месеци
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Шорцеви
Шаблон Тип:
Цврста
Половината Тип:
Средината
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пол:
Бебе Девојки
Бренд Име:
BAYIMAYEE
Материјал:
Памук
Број На Модел На:
FT-LS01
боја:
Полна Боја
Материјал:
Памук
Големина:
S M L
Возраст:
Доенче и дете
Години:
0/2 години
NO:
bebe
Пол:
Бебе Девојки
Пакет:
OPP вреќа
Местото на Оригиналот:
Кина
Одговара Тип:
Редовни

Слични производи во категоријата..