• Обновено
6tude Висок квалитет Вистински HANGYU БР.3 бадминтон shuttlecock трајни патка пердув бадминтон shuttlecocks топка
zoom_in

6tude Висок квалитет Вистински HANGYU БР.3 бадминтон shuttlecock трајни патка пердув бадминтон shuttlecocks топка

DEN 791.52

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Пердув Материјал:
Класа B Патка Пердув
Бренд Име:
XUANGOUXGCN
Класификација:
Патка Пердув Топка
Пакет:
12
Тежина (g):
150g
Број На Модел На:
HANGYU БР.3 бадминтон
Глава Материјал:
Сендвич Корк