• Обновено
Убава 17 3row 9-10мм паун зелена слатководни бисер ѓердани
zoom_in

Убава 17 3row 9-10мм паун зелена слатководни бисер ѓердани

DEN 1197.60

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Метална боја:
сребро позлатен
Главниот Камен Боја:
Зелена
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Ѓердани
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Бисер Форма:
Барок
Должина:
Метали Тип:
сребро позлатен
Обликотшема:
Лице
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Pendant Големина:
mm
Материјал:
бисер
Синџир Тип:
Линк Синџир
Број На Модел На:
mm
is_customized:
Yes
Бисер Тип:
Слатководни Бисери

Слични производи во категоријата..