• Обновено
50pcs 18-24 Црна Восок Памук Кабелот Ѓердан Со Hummer Затворач&5cm Продолжување на Синџирот големина од 1,5 mm
zoom_in

50pcs 18-24 Црна Восок Памук Кабелот Ѓердан Со Hummer Затворач&5cm Продолжување на Синџирот големина од 1,5 mm

DEN 168.48

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Метална боја:
18 инчи, 20 инчи, 22 инчи, 24 инчи
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
1.5 mm
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
SunMoon
Материјал:
Памук
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Пол:
Унисекс
боја:
Црна
Место на Потекло:
Кина(Копно)
is_customized:
Yes
Должина:
Adjustable

Слични производи во категоријата..