• Обновено
Канадскиот Јавор Скејтборд Палуби 7.5 во 7.75 во 8in 8.25 во Професионални Мажи Скејтборд Двојно Рокер Скејтборд
zoom_in

Канадскиот Јавор Скејтборд Палуби 7.5 во 7.75 во 8in 8.25 во Професионални Мажи Скејтборд Двојно Рокер Скејтборд

DEN 1620.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

боја:
31x7.5inch, 31.5x7.5inch, 31.5x7.75inch, 31.5x8inch, 31.5x8.25inch
Број На Модел На:
FS1414
Големина:
31*7.5inch 31.5*7.5inch 31.5*7.75inch 31.5*8inch 31.5*8.25inch
Одборот Категорија:
Двојно Рокер
is_customized:
Yes
Тип:
Двојно Рокер Скејтборд
Материјал:
канадскиот јавор
Бренд Име:
FIBERSKATE
Применливи Луѓе:
Мажи

Слични производи во категоријата..