• Обновено
Најновите 60*40*35cm Свитлива Цвет Печатени Ватенка Сортирање Анти-бактериски Облека Организатор Перници за Складирање Кутија Квалитетот на Прво место
zoom_in

Најновите 60*40*35cm Свитлива Цвет Печатени Ватенка Сортирање Анти-бактериски Облека Организатор Перници за Складирање

DEN 80.16

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Шема:
Три-димензионални Тип
Класификација:
Vaccum Компресирани Торба
Материјал:
Не-Плетени Ткаенини
Применливи Простор:
Гардероба
Дебелина:
6 жица
Форма:
Торба За Компресија Тип
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
H689
Обликот:
Плоштад
Тип:
Складирање Кеси
Производот:
Торба
Употреба:
Складирање Кеси
Спецификација:
60*40*35cm/23.62*15.75*13.78 inch

Слични производи во категоријата..