• Обновено
COLORFULBOY Летно Сонце Водител на Платно Уметност Постери И Цртежи на Ѕид Уметност Платно Сликарство Ѕид Слики Нордиските Стил Деца Декорација
zoom_in

COLORFULBOY Летно Сонце Водител на Платно Уметност Постери И Цртежи на Ѕид Уметност Платно Сликарство Ѕид Слики Нордиските

DEN 114.48

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Големина (Инчен):
13X18 cm Не Врамени, 15X20 cm Не Врамени, 20X25 cm Не Врамени, A4 21X30cm Не Врамени, 30X40 cm Не Врамени, 40X50 cm Не Врамени, 50X70 cm Не Врамени, 60X80 cm Не Врамени, 60X100 cm Не Врамени
Рамка:
No
Материјал:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Стил:
Модерна
Бренд Име:
ШАРЕНИ МОМЧЕ
Број На Модел На:
CW20170600107
Техника:
Спреј Сликарство
Форма:
Мулти-слика Комбинација
оригиналниот:
No
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Предмети:
Пејзаж
Обликот:
Вертикален Правоаголник
Поддршка База:
Платно
Тип:
Платно Printings
Тип:
ѕид уметност печатење
Слика & Calligraphy:
Платно Сликарство
Обичај:
постери и цртежи
Обликот:
правоаголник
нордиските постер:
Нордиските Стил Деца Декорација
платно уметност:
ѕид слики

Слични производи во категоријата..