• Обновено
Модерната апстракт боја рака-насликани на нафта сликарство седи соба украсување боја painting17-17
zoom_in

Модерната апстракт боја рака-насликани на нафта сликарство седи соба украсување боја painting17-17

DEN 1416.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Големина (Инчен):
20x20, 24x24, 30x30, 36x36, 32x32 инчен, 40x40 инчен, 48x48 инчен
Материјал:
Платно
Тип:
Масла
Форма:
Посебна
Предмети:
Апстракт
Медиум:
Масло
Обликот:
Плоштад
Број На Модел На:
Акрилна Боја
Стил:
Апстракт
Поддршка База:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Рамка:
No
оригиналниот:
No
Техника:
Рачно Насликани
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Слични производи во категоријата..