• Обновено
Голема Големина Коњ Сликарство Апстракт Бели Коњи Ѕид Уметност Платно Слика Минималистички Животинско Постери За Дневна Соба И Спалната Соба Ѕидови
zoom_in

Голема Големина Коњ Сликарство Апстракт Бели Коњи Ѕид Уметност Платно Слика Минималистички Животинско Постери За Дневна

DEN 123.60

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Големина (Инчен):
15x45cm Без Рамка, 20x60cm Без Рамка, 25x75cm Без Рамка, 30x90cm Без Рамка, 35x105cm Без Рамка, 40x120cm Без Рамка, 45x135cm Без Рамка, 50x150cm Без Рамка, 55x165cm Без Рамка, 60x180cm Без Рамка
Предмети:
Животните
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Врамени Огледала
Форма:
Еден
Материјал:
Платно
Стил:
Модерна
Техника:
Спреј Сликарство
Бренд Име:
JOYIA
Обликот:
Хоризонтална Правоаголник
оригиналниот:
No
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Број На Модел На:
ПЕЧАТЕНИ МАСЛЕНИ
Поддршка База:
Платно
Тип:
Платно Printings
Пакет:
Забелешка :
Ова е Платно само, Без рамка,Без Рамка
Примена:
Куќа Соба Јадење Сала Кујна Канцеларија Кафе Барот На Хотелот

Слични производи во категоријата..