• Обновено
Традиционален Кинески прилично девојки сликарство Home Office Декорација убави жени painting041005
zoom_in

Традиционален Кинески прилично девојки сликарство Home Office Декорација убави жени painting041005

DEN 480.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Големина (Инчен):
100cmx30cm, 140cmx45cm
боја:
Жолта пакет, Зелен пакет
Материјал:
Свила
Стил:
Традиционален Кинески
Тип:
Платно Printings
Техника:
Спреј Сликарство
Предмети:
Портрет
Рамка:
No
Обликот:
правоаголник
Бренд Име:
TCSP
Рамка на режимот:
скролувајте сликарство
Форма:
Станот
оригиналниот:
No
Поддршка База:
Свила
Медиум:
мешани
Тип:
Печатени
Шема:
Цртан филм
Calligraphy и сликарство тип:
Кинески сликарство

Слични производи во категоријата..