• Обновено
НОВИ Танцување Девојка Маслото Пеперутка Ѕид Постер Платно Уметност Печатите слики Дома девојка Декор 3 Парчиња без рамка
zoom_in

НОВИ Танцување Девојка Маслото Пеперутка Ѕид Постер Платно Уметност Печатите слики Дома девојка Декор 3 Парчиња без

DEN 455.76

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Големина (Инчен):
20x20cm без рамка, 30 X30cm без рамка, 40x40cm без рамка, 50x50cm без рамка, 60x60cm без рамка
Стил:
Модерна
Материјал:
Платно
Тип:
Платно Printings
Поддршка База:
Платно
Обликот:
правоаголник
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Бренд Име:
wishspace
Број На Модел На:
LS74200
Форма:
Посебна
Медиум:
Масло
Предмети:
Цртан филм
оригиналниот:
Yes
Техника:
Спреј Сликарство
Тип На Објект:
цртан филм ѕидното сликарство
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Тема стил:
Модерна
Занает/Технологија:
Печатење
Еко-Пријателски:
Yes
Функција:
Дома декорација
Красат одделение:
високата мода
Примена:
Облагородување Декорација
Употреба повод:
деца соби бебе соба дневна соба и спалната соба канцеларија

Слични производи во категоријата..