• Обновено
Домаќинство украс Исус Христос Исус, и богородица на светото срце печати Giclee печати на платно арт деко слика 5
zoom_in

Домаќинство украс Исус Христос Исус, и богородица на светото срце печати Giclee печати на платно арт деко слика 5

DEN 456.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Големина (Инчен):
12inch x 18inch, 16 инчен x 24 инчен 18 инчен x 27 инчи, 20 инчи x 30 инчи, 24 инчен x 32 инчи, 24 инчен x 36inch
Стил:
Европа
Медиум:
Масло
Тип:
Платно Printings
Материјал:
Памук
Техника:
Спреј Сликарство
Предмети:
Портрет
Поддршка База:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Рамка:
No
Форма:
Еден
Обликот:
правоаголник
оригиналниот:
No
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Слични производи во категоријата..