• Обновено
5 Парче HD Печатење на Големи Музички Инструменти Постер Модерни Декоративни Слики на Платно Ѕид Уметност за Дома Украси Ѕидот Оркестарот
zoom_in

5 Парче HD Печатење на Големи Музички Инструменти Постер Модерни Декоративни Слики на Платно Ѕид Уметност за Дома

DEN 264.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Големина (Инчен):
Size0, Size1, Size2, Size3
боја:
Без Рамка, Framre
Рамка на режимот:
Frameless Огледала
Рамка:
Yes
Материјал:
Платно
Бренд Име:
Chambotrade
Техника:
Спреј Сликарство
Стил:
Класични
оригиналниот:
Yes
Број На Модел На:
Музика
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Форма:
Во комбинација
Предмети:
Апстракт
Обликот:
Нередовните
Поддршка База:
Платно
Тип:
Платно Printings
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
современото сликарство,:
ПЕЧАТЕНИ МАСЛЕНИ
Слика Стил И Technic:
МОДЕРНИ ДЕКОРАТИВНИ ПЛАТНО УМЕТНОСТ ОТПЕЧАТОЦИ
Маслото Стил:
модерната ѕид уметност отпечатоци giclee
Picure Материјал:
зелено мастило печатење на платно
Обложување:
УВ,ВОДА-ДОКАЗ,ВЛАГА-ДОКАЗ
Рамка:
Со Рамка
слика:
ѕид уметност
Уметнички дела:
платно печатење

Слични производи во категоријата..