• Обновено
3 - парче Флорални Платно Ѕид Уметност-Поспан-Модерна Платно Уметност Ѕид Оркестарот-Цветни Маслото од Ѕидното Сликарство, за Дома Декорација
zoom_in

3 - парче Флорални Платно Ѕид Уметност-Поспан-Модерна Платно Уметност Ѕид Оркестарот-Цветни Маслото од Ѕидното Сликарство,

DEN 1031.76

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Големина (Инчен):
60X24
боја:
Формулиран
Бренд Име:
amoy уметност
Рамка:
No
Техника:
Рачно Насликани
оригиналниот:
Yes
Рамка на режимот:
Формулиран
Предмети:
Цвет
Медиум:
Масло
Обликот:
правоаголник
Тип:
Масла
Стил:
Модерна
Форма:
Три-слика Комбинација
Материјал:
Платно
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Поддршка База:
Платно
Број На Модел На:
FUCUSS
is_customized:
Yes
Тип:
Handpainted
Calligraphy и сликање Големина:
60x24(20x24x3pcs)

Слични производи во категоријата..