• Обновено
Дома Декорација Рака насликано Платно Маслото Афионот Во Утринската Магла-Модем Платно Ѕид Слики Поставени за дневна соба
zoom_in

Дома Декорација Рака насликано Платно Маслото Афионот Во Утринската Магла-Модем Платно Ѕид Слики Поставени за дневна

DEN 959.76

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Големина (Инчен):
60X28
боја:
Формулиран
Предмети:
Цвет
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Платно
Стил:
Модерна
Рамка:
No
Медиум:
Масло
Поддршка База:
Платно
Тип:
Масла
Форма:
Три-слика Комбинација
Техника:
Рачно Насликани
Бренд Име:
amoy уметност
Број На Модел На:
PITMM
Обликот:
правоаголник
оригиналниот:
Yes
is_customized:
Yes
Тип:
Handpainted
Calligraphy и сликање Големина:
60X28

Слични производи во категоријата..