• Обновено
бесплатен превозот класичната девојка играјќи пијано платно отпечатоци суд слика маслото отпечатена на платно ѕид уметност декорација слика
zoom_in

бесплатен превозот класичната девојка играјќи пијано платно отпечатоци суд слика маслото отпечатена на платно ѕид

DEN 248.64

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Големина (Инчен):
8X12, 12X16, 12X18, 16x20, 16X24, 20x24, 20X30, 24X32, 24x36, 36x48, 40x60, 48x72
Предмети:
Слика Слика
Бренд Име:
Оу Li Da Уметност
Материјал:
Платно
Тип:
Платно Printings
Поддршка База:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Рамка:
No
Форма:
Станот
оригиналниот:
No
Стил:
Класични
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Обликот:
Плоштад
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Број На Модел На:
ОД-23216
Техника:
Спреј Сликарство
is_customized:
Yes
Тип:
Печатени
Големина:
Инч
бела чипка:
3-5cm
Рамка:
Без рамка
Количина:
1pcs

Слични производи во категоријата..