• Обновено
CLSTROSE Без Рамка Црно И Бело 2 Плочи Современа Платно Маслото Апстракт Декоративни Ѕид Уметнички Слики Бесплатен Превозот
zoom_in

CLSTROSE Без Рамка Црно И Бело 2 Плочи Современа Платно Маслото Апстракт Декоративни Ѕид Уметнички Слики Бесплатен

DEN 302.16

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Големина (Инчен):
20cmx20cmx2pc, 30cmx30cmx2pc, 40cmx40cmx2pc, 50cmx50cmx2pc, 60cmx60cmx2pc
Стил:
Модерна
Бренд Име:
CLSTROSE
Тип:
Платно Printings
Поддршка База:
Платно
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
оригиналниот:
Yes
Материјал:
Памук
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Број На Модел На:
EP
Техника:
Спреј Сликарство
Форма:
Две-слика Комбинација
Предмети:
Пејзаж
занаети:
Спреј сликарство цвет пејзаж
In:
Акварел
боја:
Бела модерното печатење сликарство платно
is_customized:
Yes
Calligraphy и сликање Големина:
30x30cm 40x40cm 50x50cm 60x60cm
превозот надомест:
слободни
Обликот:
правоаголник
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Слични производи во категоријата..