• Обновено
HPB Широка Современа Бања Слив Потоне Водопад Тапа Ѕид Монтирани Миксер Допрете Топла и Ладна Вода HP3303
zoom_in

HPB Широка Современа Бања Слив Потоне Водопад Тапа Ѕид Монтирани Миксер Допрете Топла и Ладна Вода HP3303

DEN 4672.32

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип:
Слив Чешми
Стил:
Dual Носителот Три-дупка
Бренд Име:
HPBGE BADEZIMMER PRODUKT
Површински Третман:
хром заврши
Тапа Планината:
Распространета
Топли И Ладна Вода:
Yes
Тежина На Пакет:
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Стил:
Современа
Број На Модел На:
HP3303
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Вентил Core Материјал:
Керамички
Број на Рачки:
Една Рачка
Ладно & Топла Вода:
Yes

Слични производи во категоријата..