• Обновено
Сосема Нов Стерео Слушалка За Sony Xperia Z2 Earbuds Слушалки Со Микрофон За Далечинска Контрола На Јачина На Звук Слушалки
zoom_in

Сосема Нов Стерео Слушалка За Sony Xperia Z2 Earbuds Слушалки Со Микрофон За Далечинска Контрола На Јачина На

DEN 162.96

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Бренд Име:
ShiPian
Стил:
Во Уво
комуникација:
Жичен
Конектори:
ПОМОШЕН
Безжична Тип:
Никој
Vocalism Принцип:
Динамичен
Функција:
Поништување Бучава
Приклучок Тип:
Линија Тип
Чувствителност:
100DB
Зачестеност Одговор Опсег:
20-20000Hz
Линија Должина:
1.2 m
Отпорот:
32Ω
Водоотпорен:
No
Број На Модел На:
Q1
Поддршка Apt-x:
No
Поддршка За Мемориска Картичка:
No
Поддршка СТАН:
No
Времето на пазарот:
2016 година
Безжичен:
No
Контрола На Копчето:
Yes
Контрола На Јачина На Звук:
Yes
Активен Бучава Отказ:
No
боја:
црна, бела, црвена
Стил:
Нова Мода
квалитет:
Висок квалитет
Трговија на големо:
Поддршка
dropship:
Поддршка
превозот:
Бесплатен превозот
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Име:
Супер Бас Слушалка за Sony Xperia Z2
Производ вклучува:
1 x Слушалка Со Микрофон за Sony Xperia Z2

Слични производи во категоријата..