• Обновено
2018 за bmw icom а2 а3 следната ssd 480gb супер брзина најнов софтвер експерт режим со лаптоп за леново x200t 4g
zoom_in

2018 за bmw icom а2 а3 следната ssd 480gb супер брзина најнов софтвер експерт режим со лаптоп за леново x200t 4g

DEN 10408.32

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Надворешни Тестирање И Сертификација:
CC
Бренд Име:
RCOBD
моќност:
5w
Тип На Објект:
Софтвер
Материјал Тип:
Железо
Име На Модел:
X200T
Хардвер Верзија:
најновите
Верзија На Софтвер:
најновите
Напон:
12v
Објектот Тежина:
4kg
Објектот Должина:
23inch
Електронски:
Yes
Објектот Висина:
23inch
Објектот Ширина:
23inch
Специјални Функции:
lan
Гаранција:
една година
SSD:
480gb
верзија:
најновите
лаптоп ram меморија:
4g

Слични производи во категоријата..