• Обновено
лост за сечење стакло машина дијамант стакло машина тркала стакло дебело стакло плочки машина притисни нож ljc21003
zoom_in

лост за сечење стакло машина дијамант стакло машина тркала стакло дебело стакло плочки машина притисни нож ljc21003

DEN 456.96

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

is_customized:
Yes
Употреба:
Стакло Сечење
Должина:
20cm
Се Намали Дебелината:
2-12MM
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
ljc21003