• Обновено
KOSOO Автомобил Вратата на Работ Нула Несреќа во Дресот на Заштита Налепница Decals За Опел Astra J Zafira Б Опел Agila Corsa Авто Стил
zoom_in

KOSOO Автомобил Вратата на Работ Нула Несреќа во Дресот на Заштита Налепница Decals За Опел Astra J Zafira Б Опел

DEN 213.36

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип На Објект:
Стил Украси
Бренд Име:
KOSOO
Специјални Функции:
Вратата Работ Заштита
Објектот Должина:
5inch
Објектот Тежина:
200g
Модел Година:
2017
Име На Модел:
КО-FZT022
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Објектот Ширина:
0.8inch
Објектот Висина:
0.5cm
Материјал Тип:
Гума
Боја На Автомобил Вратата Заштита Ленти:
Црна, Бела Сина, Црвена Сива Транспарентен
Карактеристика На Автомобил Вратата Заштита Ленти:
Универзална за Сите Автомобили
Дизајн:
Отпорен На Гребење Вратата Заштита Гумени Ленти

Слични производи во категоријата..