• Обновено
QIAMNI 925 Sterling Silver Геометриски Среќа Три Ѕвезда Студ Earring за Жени, Девојки Божиќ Накит Противалергиски Шарм
zoom_in

QIAMNI 925 Sterling Silver Геометриски Среќа Три Ѕвезда Студ Earring за Жени, Девојки Божиќ Накит Противалергиски

DEN 71.76

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Ѕвезда
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Пол:
Жените
Број На Модел На:
ED605
Материјал:
Метал
Бренд Име:
QIAMNI
Метали Тип:
925 Sterling silver
is_customized:
Yes
Материјал:
925 сребрен
боја:
Сребро.
Стил:
Бохемски Романтична Трендовски
Пол:
Децата на Жените Девојки
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Годишнината Ангажман Подарок Партија Свадба
Еко-Пријателски:
Доведе & Никел Слободни
Earring Тип:
Студ Обетки
sterling silver earring:
Модерен обетки

Слични производи во категоријата..