• Обновено
Година Најновите Модни Едноставни Геометриски Имитација Обетки Кристал Легура Шупливи Заковки Накит Дизајнер На Женски Обетки
zoom_in

Година Најновите Модни Едноставни Геометриски Имитација Обетки Кристал Легура Шупливи Заковки Накит Дизајнер

DEN 70.80

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Главниот Камен Боја:
црна, златна
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
Кристално
Пол:
Жените
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Стил:
Романтични
Број На Модел На:
обетки за жени
Метали Тип:
Цинк Легура
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
shuzhenxue
Тип:
уво studs
Стил:
Дами
моделирање:
Геометрија тип
Место на Потекло:
yiwu
Обетки:
Brincos
earings:
Earring
earings мода накит:
Накит
накит:
Телото Накит

Слични производи во категоријата..