• Обновено
925 sterling silver со кубни циркон лист пердув студ earring мода жените накит бесплатен превозот
zoom_in

925 sterling silver со кубни циркон лист пердув студ earring мода жените накит бесплатен превозот

DEN 1152.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Класичен
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Бренд Име:
miyi
Материјал:
Кубен Циркони

Слични производи во категоријата..