• Обновено
Моден Едноставна 925 Сребрен Циркони Бисер X Геометриски Облик Студ Earring за Жените Женски Шарм Партија Додатоци Накит ED447
zoom_in

Моден Едноставна 925 Сребрен Циркони Бисер X Геометриски Облик Студ Earring за Жените Женски Шарм Партија Додатоци

DEN 150.72

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Главниот Камен Боја:
Бела
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Сребро.
Бренд Име:
бебе принцеза
is_customized:
No
Материјал:
Кубен Циркони
Број На Модел На:
ED447

Слични производи во категоријата..