• Обновено
Гроздобер Earring Неправилна Геометриска Заклучување Студ Обетки за Жените, Етничките Boho Сребрена Боја Studs Earings Мода Накит
zoom_in

Гроздобер Earring Неправилна Геометриска Заклучување Студ Обетки за Жените, Етничките Boho Сребрена Боја Studs Earings

DEN 36.72

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Бренд Име:
RONGBIN
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
Метал
Пол:
Жените
Стил:
Гроздобер
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
is_customized:
No
Број На Модел На:
Гроздобер Earring
Метали Тип:
Цинк Легура
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден

Слични производи во категоријата..