• Обновено
5 / 6 Оружје Тестенини Сушење Рек & Шпагети Тестенини Создателот Со Стојат Корисна Машина Househould Глупак Фен Полица Кујнски Алатки Мали
zoom_in

5 / 6 Оружје Тестенини Сушење Рек & Шпагети Тестенини Создателот Со Стојат Корисна Машина Househould Глупак Фен Полица

DEN 311.76

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип:
Тестенини Алатки
Пластични Тип:
PP
Тестенини Алатки Тип:
Сушење Полици
Материјал:
Пластични
Функција:
Еко-Пријателски
Бренд Име:
ULKNN
сертификација:
CIQ,ФДУ
Број На Модел На:
HP-00214
Тестенини Алатки Тип:
Тестенини Dring
функција 1:
5 Грб , 6 Грб , Со Штанд , Со Машина
Карактеристика 2:
Мала Големина На Заштеда На Простор
функција 3:
Лесно да се инсталира
карактеристика 4:
Househould
Карактеристика 5:
Разбуди Вашиот Глупак

Слични производи во категоријата..