• Обновено
Vnox Волфрам Прстени за Мажи Накит 8мм Панк Мажите Прстен Подарок Злато-боја
zoom_in

Vnox Волфрам Прстени за Мажи Накит 8мм Панк Мажите Прстен Подарок Злато-боја

DEN 390.48

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Прстен Големина:
8, 9, 10, 11, 12
Стил:
Панк
Број На Модел На:
СВТ-045
Обликотшема:
Круг
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Метали Тип:
волфрам
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Повод:
Свадба
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Површината Ширина:
8мм
Бренд Име:
VNOX
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
Кул
Прстен Големина:
сад стандард
shpping:
trackable регистрирани пост mail,не пост економија

Слични производи во категоријата..