• Обновено
2018 Нови Пристигнување Шампањ Евтини Свадба Фустан без Ракави Tulle Лажичка Кат-должина Чипка бал Backless Свадба Фустани
zoom_in

2018 Нови Пристигнување Шампањ Евтини Свадба Фустан без Ракави Tulle Лажичка Кат-должина Чипка бал Backless Свадба

DEN 4776.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16
Воз Должина:
кат должина
Бренд Име:
AOLANES
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Свадба Фустан Ткаенина:
tulle
Деколте:
Лажичка
Воз:
Никој
Фустани Должина:
Кат Должина
Назад Дизајн:
Ланче
Вистински Слики:
Yes
За Бремени Жени:
Yes
Силуета:
Бал
Sleeve Стил:
Капа Ракав
Половината:
Природни
is_customized:
Yes
Вграден Градник:
Yes
Моден Елемент:
Backless
Број На Модел На:
W640
Декорација:
Appliques,Beading,Кристал,Цвеќиња,Чипка,Шема,Бисери,Ruched,Sequined,Tassel,Нивоа,Pleat
Тип На Објект:
Свадба Фустани

Слични производи во категоријата..