• Обновено
Fansmile Илузија Везови Чипка Сирена Свадба се Облекуваат 2017 Свадба Наметки Плус Големина на Облека Mariage Vestidos де Novia FSM-138M
zoom_in

Fansmile Илузија Везови Чипка Сирена Свадба се Облекуваат 2017 Свадба Наметки Плус Големина на Облека Mariage Vestidos

DEN 2724.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16W, Custom Size
Тип На Објект:
Свадба Фустани
За Бремени Жени:
No
Бренд Име:
fansmile
Вграден Градник:
Yes
Декорација:
Чипка
Свадба Фустан Ткаенина:
Чипка
Sleeve Стил:
Редовни
Назад Дизајн:
Backless
Моден Елемент:
Илузија
Половината:
Природни
Вистински Слики:
Yes
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Силуета:
Сирена/Труба
is_customized:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина
Воз:
Судот Воз
Број На Модел На:
FSM-138M
Деколте:
V Деколте

Слични производи во категоријата..