• Обновено
10 компјутери/многу , Бесплатен Превозот E14 Штекер База ПРЕДВОДЕНА од Халоген CFL Светлина, Крушка Светилка Адаптер Конвертор Носителот
zoom_in

10 компјутери/многу , Бесплатен Превозот E14 Штекер База ПРЕДВОДЕНА од Халоген CFL Светлина, Крушка Светилка Адаптер

DEN 455.76

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

База Тип:
E14
Тип На Објект:
Светилка Основи
сертификација:
CQC
Гаранција:
1
Број На Модел На:
Мат E14 светилка носителот
Карактеристики:
Мат E14 светилка носителот
База Материјал:
Пластични
МЕТАЛНИ МАТЕРИЈАЛИ:
Бакар
Школка:
PC

Слични производи во категоријата..