• Обновено
Реплика објект Случаен Светлина Табела Светилка Современите Осветлување Може да го Прилагоди Светлина abajur
zoom_in

Реплика објект Случаен Светлина Табела Светилка Современите Осветлување Може да го Прилагоди Светлина abajur

DEN 1919.76

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип На Објект:
Табела Светилки
Сенка Тип:
Shadeless
Сенка Ветер:
Надолу
Техника:
Рачно Плетени
Тело Материјал:
Железо
Гаранција:
S
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Wattage:
31-40W
Примена:
Кревет Во Соба
сертификација:
CCC,CE,CQC,EMC
Заврши:
Железо
Стил:
Современа
База Тип:
E27
Е dimmable:
Yes
Напон:
90-260V
Материјал:
Метал
Боја На Каросеријата:
Повеќе
Е Светилки Вклучени:
Yes
Извор На Енергија:
AC
Број На Модел На:
T0012
Бренд Име:
ZPLUS

Слични производи во категоријата..