• Обновено
Fuchsia боја Spandex табела покрие коктел маса крпа lycra висока бар табела покрие свадба партија и хотел маса декорација
zoom_in

Fuchsia боја Spandex табела покрие коктел маса крпа lycra висока бар табела покрие свадба партија и хотел маса декорација

DEN 120.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

боја:
Fuchsia
Спецификација:
60cm Round 110cm H, 70cm Round 110cm H, 80cm Round 110cm H
Употреба:
Свадба,На Отворено,Хотел,Банкет,Партија,Дома
Бренд Име:
EVENTSDECOR
Стил:
Обична
Функција:
Oilproof,Водоотпорен
Материјал:
спојувањето
Обликот:
Круг
Шема:
Обична Обоена
Број На Модел На:
FE024
Шаблон Тип:
Цврста
Големина:
various size
is_customized:
Yes
Техника:
Плетени
Боја:
Fuchsia

Слични производи во категоријата..