• Обновено
Луксузна Европски Стил Кафеава Маса Крпа за Формално Dinning Маси / Custom Врвен Квалитет Имитира Свила Жакард Табела Покрие Сет
zoom_in

Луксузна Европски Стил Кафеава Маса Крпа за Формално Dinning Маси / Custom Врвен Квалитет Имитира Свила Жакард Табела

DEN 837.60

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Спецификација:
Tablecloth 140X200CM, TableRunner 30x200cm, 6PCS Oval Placemats, Tablecloth 110x110cm
Големина:
140*200CM; 145*220CM; etc.
Стил:
Европа
Употреба:
Свадба,Хотел,Партија,Банкет,Дома
Материјал:
спојувањето
Шаблон Тип:
Растенијата
Број На Модел На:
TC107R
Техника:
Ткаени
Бренд Име:
CURCYA
is_customized:
Yes
Обликот:
Правоаголни
Шема:
Жакард

Слични производи во категоријата..