• Обновено
2 парчиња/set Сребро од Нерѓосувачки Челик, Метални Табличка Рамка Ознака Покрие Завртка Капи 2017 Нов Стил
zoom_in

2 парчиња/set Сребро од Нерѓосувачки Челик, Метални Табличка Рамка Ознака Покрие Завртка Капи 2017 Нов Стил

DEN 414.48

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип На Објект:
Регистрација Плоча Држач
Објектот Висина:
0.1inch
Бренд Име:
FY-UU
Објектот Должина:
12inch
Име На Модел:
Рамка
Шема:
Бренд
Функција:
Анти-Кражба
Модел Година:
2017
Објектот Ширина:
6inch
Објектот Тежина:
250g
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
боја:
Сребро.
Количина:
2 Огледало Заврши Нерѓосувачки Челик Рамки + 4 Хром Пластични Завртки Капи
Автомобил Стил:
l САД и Канада регистарски Таблички
Компатибилност:
Одговара на сите Марки на Автомобили со од било каков проблем.
Издржливост:
заштитени од Временските Промени

Слични производи во категоријата..